Soutěže krajských kol Hry Plamen a Dorostu

Ve dnech 4. a 5. 6. 2022 probíhaly soutěže krajských kol Hry Plamen a Dorostu.

Tentokráte zajišťovalo pořádání soutěží OSH Znojmo ve spolupráci s KSH JMK. Náše OSH Břeclav mělo i své zástupce.

Hned první den nás na krajském kole Hry Plamen na stadionu ve Znojmě reprezentovalo družstvo starších žáků z SDH Strachotín, kteří se po velkém soutěžním boji umístili na krásném 5. místě.

Druhý den krajského kola Dorostu náš okres reprezentovali jednotlivci. V kategoriích středního dorostu se Denis Zezula z SDH Moravská Nová Ves umístil na 13. místě a Lukáš Mikulica z SDH Kobylí na krásném medailovém 3. místě.

V kategorii dorostenci starší se Tomáš Novák z SDH Kobylí umístil na 7. místě. V kategorii dorostenky střední se Kateřina Pálková z SDH Perná umístila na 13. místě, Anna Peřinová z SDH Perná na 15. místě a Klára Čechová z SDH Moravská Nová Ves na 16. místě. V kategorii dorostenky starší si Viktorie Kunická z SDH Strachotín vybojovala 13. místo, Gabriela Bohatá z SDH Strachotín 12. místo a celou kategorii suveréně ovládla Michaela Mikulicová z SDH Kobylí a svým 1. místem si zaručila postup na republikové kolo Dorostu, které se bude konat v prvním červencovém týdnu v Ústí nad Labem.

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci OSH Břeclav a jejich domovských sborů. Míše přejeme pevné nervy a hodně sportovného hasičského štěstí na republice.

Nesmím opomenout i zástupce z řad rozhodčích OSH Břeclav. Po celé dva dny pod velmi slunečným a horkým sluncem rozhodcovali se svým nejlepším vědomím a svědomím a patří jim za to obrovký dík, konkrétně: Petr Maniš z SDH Perná, Martina Holkovičová z SDH Velké Bílovice, Lucie Leblochová z SDH Velké Bílovice a Iva Podlahová z SDH Moravská Nová Ves.

Děkuji za účast a trpělivost a reprezentaci OSH Břeclav.

za KORM JMK a OORM Břeclav Iva Podlahová